O nas

Firma

Od 20 lat misją Master Telecom jest dostarczanie i rozwijanie nowoczesnych systemów komunikacyjnych i informatycznych, które pomagają w podwyższaniu szybkości, wydajności oraz jakości działań biznesowych firm, dużych przedsiębiorstw i operatorów usług masowych.

Swoje cele Spółka osiąga poprzez skuteczną realizację strategii rozwoju, zaangażowanie liderów oraz dobrą organizację pracy.

Schemat organizacyjny

Polityka Jakości


Dla naszych Klientów:
# jesteśmy otwarci
# dbamy o jakość
# dostarczamy rozwiązania
# jesteśmy elastyczni

Dla naszego Zespołu:
# wyznaczamy konkretne cele
# dzielimy się wiedzą
# nagradzamy wyniki
# dbamy o zdrowie i kondycję

Nasze produkty są:
# innowacyjne
# użyteczne
# wydajne
# niezawodne

Oferta

Master Telecom projektuje, wdraża i nadzoruje systemy telekomunikacyjne dla firm, dużych przedsiębiorstw i operatorów usług masowych. Spółka opracowuje innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w obsłudze klienta, marketingu i komunikacji biznesowej. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz procedury wdrożeniowe zgodne z metodyką zarządzania projektami pozwalają nam dostarczać systemy dla przedsiębiorstw o wysokich wymaganiach w obszarach użyteczności, wydajności i niezawodności.


Obszary współpracy:
# projekty i uzgodnienia
# wdrożenia
# szkolenia
# obsługa serwisowa

Dostarczamy:
# oprogramowanie
# serwery, stacje robocze
# osprzęt sieciowy
# integracja z innymi systemami

Zapewniamy:
# managera projektu
# etapową realizację
# raportowanie postępów
# testy i protokoły odbioru
Etapy współpracy

Historia

Spółka Master Telecom rozpoczęła swoją działalność w branży telekomunikacyjnej w 2003 roku. Od 2007 roku Spółka notuje coroczny wzrost. W 2010 roku Master Telecom za dynamikę działania, wyniki finansowe oraz wpływ na wizerunek i rozwój regionu, otrzymał prestiżową nagrodę “Gryf Gospodarczy”. Rozwijane i wdrażane przez Spółkę oprogramowanie otrzymało szereg nagród konkursowych i medali targowych.

Kadra managerska

Spółką Master Telecom kierują managerowie z 25-letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym. Absolwenci Politechniki Gdańskiej, twórcy pionierskich usług operatorskich, prelegenci na konferencjach, laureaci nagród, eksperci i liderzy w swoich dziedzinach.

Łukasz Giermek
Łukasz Giermek
Dyrektor Generalny
Marcin Prochera
Marcin Prochera
Dyrektor Techniczny
Jarosław Mężyk
Jarosław Mężyk
Dyrektor R&D
Jacek Tomaszewski
Jacek Tomaszewski
Dyrektor Marketingu

Zespół

Specjaliści Master Telecom to ludzie, których łączy zaangażowane i pasja do realizacji odważnych przedsięwzięć. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy w stanie skutecznie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.

Partnerzy

Master Telecom jest partnerem Integrated Solutions (część Orange Polska).

Orange Integrated Solutions

Odpowiedzialność społeczna

Master Telecom poprzez działania na rzecz lokalnej społeczności realizuje firmową politykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasi pracownicy angażują się nieodpłatnie w przedsięwzięcia i inicjatywy prospołeczne poprzez doradztwo technologiczne, prace instalacyjne i deweloperskie, czy też wypożyczenia sprzętu.

Turnieje sportowe

Master Telecom zapewnia organizatorowi lokalnych turniejów sportowych swoje wsparcie w zakresie doboru i integracji rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających sprawne i bezpieczne przeprowadzenie cyklicznej imprezy sportowej.

Edukacja i bezpieczeństwo

Master Telecom zapewnia organizacji, która działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży swoje wsparcie w zakresie doboru i integracji rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających prowadzenie niezawodnej i nowoczesnej komunikacji.

Kariera

Zapraszamy do naszego zespołu osoby zdecydowane podejmować wyzwania zawodowe związane z realizacją ambitnych projektów i wdrożeń. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.

Osoby zainteresowane pracą w Master Telecom prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) na adres: praca@mastertele.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a dobrowolności podania danych, a także przysługującego prawa wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania”. 

Aktualnie mamy zadania dla:

Backend Master Developer​

20 lat 2003-2023

Master Telecom
ul. Kazimierza Górskiego 1/101
81-304 Gdynia

Nip: 9581430616
Regon: 192887209
Krs: 0000155359

Biuro
Tel: +48 58 350 86 37
Fax: +48 58 350 91 03
Email: biuro@mastertele.com

Rekrutacja
Email: praca@mastertele.com

Zamówienia
Tel: +48 22 1010 950
Email: sales@vccstudio.com

Wsparcie techniczne
Tel: +48 58 350 86 37
Gsm: +48 513 813 318
Email: support@vccstudio.com

Nagrody i wyróżnienia

Polska Nagroda Innowacyjności

Nominacja 2019

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Nominacja 2017

Agencja Rozwoju Przemysłu

Finalista 2016

Lider PPNT

Nagroda 2012

Technicon-Innowacje

Medal 2010

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy

Nagroda 2010

Technicon-Innowacje

Medal 2009

Innowacja Roku

Nagroda 2009

Mikroprzedsiębiorca Roku

Wyróżnienie 2009