O nas

Firma

Od 20 lat misją Master Telecom jest dostarczanie i rozwijanie nowoczesnych systemów komunikacyjnych i informatycznych, które pomagają w podwyższaniu szybkości, wydajności oraz jakości działań biznesowych firm, dużych przedsiębiorstw i operatorów usług masowych.

Swoje cele Spółka osiąga poprzez skuteczną realizację strategii rozwoju, zaangażowanie liderów oraz dobrą organizację pracy.

Schemat organizacyjny

Polityka Jakości


Dla naszych Klientów:
# jesteśmy otwarci
# dbamy o jakość
# dostarczamy rozwiązania
# jesteśmy elastyczni

Dla naszego Zespołu:
# wyznaczamy konkretne cele
# dzielimy się wiedzą
# nagradzamy wyniki
# dbamy o zdrowie i kondycję

Nasze produkty są:
# innowacyjne
# użyteczne
# wydajne
# niezawodne

Oferta

Master Telecom projektuje, wdraża i nadzoruje systemy telekomunikacyjne dla firm, dużych przedsiębiorstw i operatorów usług masowych. Spółka opracowuje innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w obsłudze klienta, marketingu i komunikacji biznesowej. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz procedury wdrożeniowe zgodne z metodyką zarządzania projektami pozwalają nam dostarczać systemy dla przedsiębiorstw o wysokich wymaganiach w obszarach użyteczności, wydajności i niezawodności.


Obszary współpracy:
# projekty i uzgodnienia
# wdrożenia
# szkolenia
# obsługa serwisowa

Dostarczamy:
# oprogramowanie
# serwery, stacje robocze
# osprzęt sieciowy
# integracja z innymi systemami

Zapewniamy:
# managera projektu
# etapową realizację
# raportowanie postępów
# testy i protokoły odbioru
Etapy współpracy

Historia

Spółka Master Telecom rozpoczęła swoją działalność w branży telekomunikacyjnej w 2003 roku. Od 2007 roku Spółka notuje coroczny wzrost. W 2010 roku Master Telecom za dynamikę działania, wyniki finansowe oraz wpływ na wizerunek i rozwój regionu, otrzymał prestiżową nagrodę “Gryf Gospodarczy”. Rozwijane i wdrażane przez Spółkę oprogramowanie otrzymało szereg nagród konkursowych i medali targowych.

Kadra managerska

Spółką Master Telecom kierują managerowie z 25-letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym. Absolwenci Politechniki Gdańskiej, twórcy pionierskich usług operatorskich, prelegenci na konferencjach, laureaci nagród, eksperci i liderzy w swoich dziedzinach.

Jacek Tomaszewski
Jacek Tomaszewski
Dyrektor Generalny
Marcin Prochera
Marcin Prochera
Dyrektor Techniczny
Łukasz Giermek
Łukasz Giermek
Dyrektor Handlowy
Jarosław Mężyk
Jarosław Mężyk
Dyrektor R&D

Zespół

Specjaliści Master Telecom to ludzie, których łączy zaangażowane i pasja do realizacji odważnych przedsięwzięć. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy w stanie skutecznie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.

Partnerzy

Master Telecom jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, w którym mieści się Dział Badań i Rozwoju Spółki. Master Telecom jest partnerem Integrated Solutions (część Orange Polska).

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Orange Integrated Solutions

Odpowiedzialność społeczna

Master Telecom poprzez działania na rzecz lokalnej społeczności realizuje firmową politykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasi pracownicy angażują się nieodpłatnie w przedsięwzięcia i inicjatywy prospołeczne poprzez doradztwo technologiczne, prace instalacyjne i deweloperskie, czy też wypożyczenia sprzętu.

Turnieje sportowe

Master Telecom zapewnia organizatorowi lokalnych turniejów sportowych swoje wsparcie w zakresie doboru i integracji rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających sprawne i bezpieczne przeprowadzenie cyklicznej imprezy sportowej.

Edukacja i bezpieczeństwo

Master Telecom zapewnia organizacji, która działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży swoje wsparcie w zakresie doboru i integracji rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających prowadzenie niezawodnej i nowoczesnej komunikacji.

Kariera

Zapraszamy do naszego zespołu osoby zdecydowane podejmować wyzwania zawodowe związane z realizacją ambitnych projektów i wdrożeń. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.

Osoby zainteresowane pracą w Master Telecom prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim) na adres: praca@mastertele.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a dobrowolności podania danych, a także przysługującego prawa wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania”. 

Aktualnie mamy zadania dla:

Backend Master Developer​

20 lat 2003-2023

Master Telecom
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Nip: 9581430616
Regon: 192887209
Krs: 0000155359

Biuro
Tel: +48 58 350 86 37
Fax: +48 58 350 91 03
Email: biuro@mastertele.com

Rekrutacja
Email: praca@mastertele.com

Zamówienia
Tel: +48 22 1010 950
Email: sales@vccstudio.com

Wsparcie techniczne
Tel: +48 58 350 86 37
Gsm: +48 513 813 318
Email: support@vccstudio.com

Nagrody i wyróżnienia

Polska Nagroda Innowacyjności

Nominacja 2019

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Nominacja 2017

Agencja Rozwoju Przemysłu

Finalista 2016

Lider PPNT

Nagroda 2012

Technicon-Innowacje

Medal 2010

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy

Nagroda 2010

Technicon-Innowacje

Medal 2009

Innowacja Roku

Nagroda 2009

Mikroprzedsiębiorca Roku

Wyróżnienie 2009